ŞEHİRLER ARASI ARAÇ TEDARİK

Ekonomik nakliyat

Şehirler Arası Araç Tedarik

Şehirler arası nakliye hizmetinde şehirler arası araç tedarik de önemli bir ayrıntıdır. Türkiye’nin yedi bölgesindeki ve her şehrine ihtiyaca göre tercihe göre yükleme boşaltma da dahil olmak üzere açık ya da kapalı TIR, kırkayak, kamyon tedarik hizmeti sunmaktadır. Ayrıca küçük nakliye hizmetleri için de kamyonet ya da panelvan gibi küçük araç tedariki de gerçekleştiren firmamız, parça, kapak, az sayıda palet yük gibi yüklerin sevkiyat ve teslimat operasyonlarını da yerine getirmektedir. Araç tedarik hizmeti kusursuz ve profesyonelce yerine getirilmelidir. Tedarik talepleri belirtilen gün ve saatte gerçekleşmeli, teslimat yapmayı planlayan firma kesinlikle mağdur bırakılmamalıdır. Firmamız, uzman personeli ve gelişmiş altyapısı ile her tür nakliye hizmetini güvenli ve kaliteli bir şekilde karşılamaktadır.

 

  • Şehirler arası araç tedarik hizmetini sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir. Firmamız ayrıca evden eve nakliye hizmetinin yanı sıra parça yük taşıma, paletli makine taşıma, az mal taşıma, ağır nakliyat ve soğutuculu araç hizmetlerini yerine getirmektedir. Kara taşımacılığı ile ilgili tüm beklentileri karşılayan firmamız, eksiksiz hizmet sunmaktadır. Ancak hizmetin kusursuz olması için öncelikle müşterinin teslimat adresini açık olarak yazması gereklidir. Ayrıca kargonun alınacağı adresin de net bir şekilde belirtilmesinde yarar vardır. Bu yapılmadığı durumlarda firma personelimizin adres aramak zorunda kalacağı, bunun da ek maliyete neden olabileceği unutulmamalıdır. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için mutlaka adresler açık bir şekilde ifade edilmelidir.

 

  • Şehirler arası araç tedarik talebinde bulunanların mutlaka taşıtmak istedikleri yüklerin hacim ve ağırlıkları belirtilmelidir. Bu sayede ne tür bir aracın tedarik edileceği net olarak ifade edilebilmektedir.

 

şehirler arası araç tedarik
şehirler arası araç tedarik

 

İLETİŞİM

 

· Hemen arayıp fiyat konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 549 469 25 38 – Levent Gökcesin

0 212 522 76 13 – Ofis

0 212 511 17 33 – Ofis

Email –> bulus@bulusnakliyat.com

Parça Eşya Taşımacılık

Şirketimiz taşıma hizmetlerini çok yakından takip etmekte ve buna bağlı olarak müşterilerin isteklerine her zaman değer vermektedir…

Detaylı bilgi için tıklayınız —> PARÇA EŞYA TAŞIMACILIK

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status