LİMAN KONTEYNER NAKLİYAT

Liman Konteyner nakliyat

Liman Konteyner Nakliyat

Liman konteyner nakliyat hizmet ürünlerin güvenli ve hızlı bir şekilde sevk edilmesi için uygulanan bir sistemdir. Firmamız, bu hizmeti uygun ekipman ve uzman personelle yerine getirmektedir. Liman konteyner taşımacılığı yapılırken yükün niteliği ve teslim yeri gibi bazı unsurlar göz önünde tutulmalı, bu sayede de uygun bir planlama yapılarak ürünün en uygun ve en hızlı bir şekilde teslimi sağlanmalıdır. Konteyner taşımacılığı, nakliye maliyetlerinin en aza indirilmesi için en uygun nakliye türüdür. Zamandan ve paradan tasarruf sağlamayı amaçlayan firmamız, limandan limana gerçekleştirilen taşımacılık hizmetini en uygun araçlarla gerçekleştirmektedir. Dünyadaki ticaret hacmi gün geçtikçe artarken firmamız sunduğu liman konteyner taşımacılık hizmeti ile ürünlerin tek bir konteynerde taşınmasını sağlamaktadır. Bu da işletmelere büyük ekonomik yarar sağlamaktadır.

liman konteyner nakliyat
liman konteyner nakliyat

 

Liman konteyner nakliyat hizmeti iki türlü gerçekleştirilmektedir. Bunlardan birisi, taşınacak yükün tüm konteyneri kapsaması, ikincisi ise yükün konteyneri dolduramadığı şeklidir. İlk hizmette yüklerin limana gelmesi ile birlikte yük sahiplerinin arzu ettiklerinde kendi depolarına getirtip boşaltabilmesi de ya da hizmet aldıkları lojistik şirketinin deposuna boşaltma yapabilmektedir. İkinci türdeki nakliye hizmetinde ise konteyner limana geldiğinde yetkililerin kontrolünde açılmakta ve mal sahipleri yüklerini almaktadır. Firmamız, iki türlü konteyner taşımacılık hizmetini de kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Ancak bu hizmet yerine getirilirken ürünün yükleme adresi ile tam teslimat adresinin bilinmesi gereklidir. Örneğin yükün hangi limana gideceği ya da hangi limandan teslim alınacağı açıkça ifade edilmelidir. Firmamızın müşterilerinden beklentisi bu yöndedir.

 

Liman konteyner nakliyat hizmetinde firmamız, müşterilerinin taşıtmak istediği ürünlerini, hacimlerini ve ağırlıklarını tespit etmekte, bu sayede de yükün kamyonet, TIR ya da bir başka araçla taşınıp taşınmayacağı ile ilgili bilgi vermektedir. Ayrıca firmamız, maliyetleri düşürmek adına bir araca iki ya da üç müşterinin ürünlerini yüklemektedir. Bu, müşterilerin kabul etmesi durumunda gerçekleştirilen bir yöntemdir. Bu yöntem kabul edildiğinde firmalara ekonomik yarar sağlamaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status