İZMİR NAKLİYAT

i%cc%87zmir-nakliyat

İZMİR NAKLİYAT HİZMETİ

İzmir nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ege’nin incisinin her ilçesine sigortalı ve uygun fiyatlara olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Buluş Grup Nakliyat olarak 1974 yılından bu güne istanbul merkezli olan firmamız bu günlerde güçlü network sistemimiz sayesinde Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermekteyiz. Araç tedarik, nakliyat, ambar, kargo ve evden eve nakliyat hizmetinde en iyi olmak için  40 yılı aşkın süredir bu işteyiz.  ağır ve hacimli mal taşıma, parça yük taşıma, paletli makine taşıma, evden eve nakliyat, parsiyel taşıma ve termoking taşıma gibi tüm kara taşımacılık hizmetini sunmaktayız.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz  Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçta bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Nakliye hizmetinden yararlanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği adresin açık bir şekilde verilmesidir. Böylece gereksiz zaman kaybı ortadan kalkmaktadır. Nakliyat hizmetinin kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için müşterilerin de bu konuda firma personelimize yardımcı olması gereklidir. En büyük yardım da açık adres verilmesidir. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Ankara nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz.

İZMİR  VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • İzmir’in Aliağa, Bayındır, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Güzelbahçe, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla, Gaziemir, Bayraklı, Balçova ve Karabağlar ile 613 köyüne güvenli taşımacılık hizmetini sunmaktadır.
  • İzmir Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. İzmir ambar fiyatlari, İzmir nakliyat fiyatları, İzmir şehirler arası parsiyel yük fiyatlari, İzmir parça eşya yük taşıma fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

İzmir Nakliyat

İzmir nakliyat

İLETİŞİM

Hemen İzmir nakliyat için Teklif verip nakliyat fiyat alabilirsiniz.

0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü 

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

Savas@bulusnakliyat.com – Email

ANTALYA Nakliyat Hizmeti

Antalya nakliyat talepleriniz istekleriniz doğrultusunda Antalya’nın dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz

Detaylı bilgi için arayınız —->  ANTALYA Nakliyat 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status