hakkari-nakliyat

Hakkari Nakliyat Hizmeti

 

Hakkâri nakliyat, merkez ve Çukurca, Şemdinli ile Yüksekova ilçeleri ile 126 köye nakliyat hizmeti sunan firmamız, güvenli bir taşımacılık gerçekleştirmektedir. Şehir içi ve şehirlerarası taşımacılık yaparak Hakkari’den Türkiye’nin 81 şehir ve ilçesine nakliye hizmetini sunmakta, gerek ev eşyası, gerekse fabrika ve atölyelerin demirbaş eşyaları ile ünlerini garantili bir şekilde nakletmektedir. Türkiye’nin en doğusundan en batısına, kuzeyinden güneyine kadar tüm noktalara taşımacılık hizmetini gerçekleştiren firmamız, komple ev eşyası nakliyesi de yapmaktadır. Hakkâri’nin tüm ilçe ve köyleri arasında taşımacılık işlemlerini yapan, aynı zamanda Türkiye’nin her noktasından da bu ile yönelik yük ve eşya sevkiyatını yerine getiren firmamız, özel olarak tasarlanmış araçlar ve uzman ekiplerimizle hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Hakkari’ye nakliyat hizmeti sağlayan diğer nakliyat firmalarının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz. Hakkari iline gidecek olan eşya, malzeme, her türlü ihtiyaçlarınız için hizmete hazırız. Hakkari Şehirler arası taşıma, evden eve eşyaları, paletli malzeme, Frigo taşıma, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz  Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçta bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

HAKKARİ  VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Hakkâri Merkez, Çukurca, Şemdinli, Yüksekova’ya hizmet etmekteyiz.
  • Hakkari Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Hakkari ambar fiyatları, Hakkari nakliyat fiyatları, Hakkari şehirler arası parsiyel yük fiyatlari, Hakkari parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

 

hakkari nakliyat

 

İLETİŞİM

Hemen Nevşehir için Teklif verip nakliyat fiyat alabilirsiniz.

0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü 

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

Savas@bulusnakliyat.com – Email

Nevşehir nakliyat

Nevsehir nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Nevsehir’in her ilçesine sigortalı ve uygun fiyatlara olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz…

Detaylı bilgi için arayınız —-> Nevşehir Nakliyat

DMCA.com Protection Status