eskisehir-nakliyat

Eskişehir Nakliyat Hizmeti

Eskişehir nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti, firmamız tarafından güvenli, garantili ve kusursuz olarak sunulmaktadır. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlerle sunuyoruz. Eskişehir’e gerçekleştirdiğimiz her nakliyat işleminde sizleri  düşünüyoruz malınız teslim olana kadar şöförle bağımızı koparmıyoruz. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Eskişehir nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının arasında en iyisi olmaya hedefliyoruz.

Eskişehir iline gidecek olan eşya, malzeme, Eskişehir Şehirler arası taşıma ve araç tedarik, evden eve eşyaları, paletli malzeme, Frigo taşıma, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

 Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz ve Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçda bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

ESKİŞEHİR VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Eskişehir Merkez, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı‘na hizmet vermekteyiz.
  • Eskişehir Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Eskişehir nakliyat fiyatlari, Eskişehir’e parsiyel yük taşıma fiyatlari, Eskişehir parça eşya yük taşıma fiyatları vb. için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Eskişehir Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.
—–Eskişehir Nakliyat—- 

 

Eskişehir nakliyat

İLETİŞİM

Hemen bizi arayıp Eskişehir nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

savas@bulusnakliyat.com – Email 

GaziAntep Nakliyat

Antep nakliyat müşterilerimizin istekleri üzerine antep’in dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde aynı zamanda olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz…

Detaylı bilgi için tıklayınız —-> Antep Nakliyat

DMCA.com Protection Status