Bursa Nakliyat

bursa-nakliyat

BURSA NAKLİYAT HİZMETİ

Bursa nakliyat taşımalarınızda sınır tanımıyoruz. Türkiye’nin dört bir yanına teslimat hizmeti sağlamaya çalışıyoruz. Verdiğimiz hizmetler evden eve nakliyat, parça yük taşıma, paletli makine taşıma, parsiyel taşıma, ağır ve hacimli mal taşıma, termoking taşıma gibi tüm kara taşımacılık hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktadır. Buluş Grup Nakliyat olarak 1974 yılından bu güne istanbul merkezli olan firmamız bu günlerde güçlü network sistemi sayesinde Türkiye’nin tüm illerine hizmet vermektedir. Nakliyat Ambar, Kargo ve Evden eve nakliye hizmetinde en iyi olmak için  40 yılı aşkın süredir bu işteyiz.

Türkiye’nin 4 bir yanından Bursa ilimize Kargo, Ambar, Evden eve nakliyat ve bunun gibi her türlü nakliye hizmeti vermekteyiz.Taşımalarımız şehir içi ve şehirler arası olmakla birlikte sizin eşyalarınızın güvenliği açısından sigorta hizmetide sağlamaktadır. Nakliye taleplerinizdeki en önemli unsur her zaman eşyalarınızın güvenliğidir bu nokta sizin için tedarik edeceğimiz şöförlerimiz mesleğe yıllarını vermiş güvenilir insanlar olmakla birlikte uzun yıllardır çalışmakta olduğumuz insanlardır.

Bursa nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Bursa’nın her ilçesine sigortalı ve uygun fiyatlara olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz. Bursa’ya gerçekleştirdiğimiz her nakliyat işleminde sizleri düşünüyor ve maliyetleri olduğunca aza indirmeye çalışıyoruz.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz  Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçta bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

BURSA  VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Bursa merkez, Osmangazi, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Gürsu, Harmancık, İnegöl, İznik, Karacabey, Keles, Kestel, Mudanya, Mustafa kemal paşa, Orhaneli, Orhangazi, Yenişehir ilçelerine hizmet etmekteyiz.
  • Bursa Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Bursa ambar fiyatlari, Bursa nakliyet fiyatları, Bursa şehirler arası yük fiyatlari, Bursa parça eşya yük taşıma fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Şehirler arası araç tedarik ve  tüm sevkiyatlar için araç veya yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır.

Bursa nakliyat

 

bursa nakliyat

İLETİŞİM

Hemen Bursa nakliyat için Teklif verip nakliyat fiyat alabilirsiniz.

0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü 

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

Savas@bulusnakliyat.com – Email

ANTALYA Nakliyat Hizmeti

Antalya nakliyat talepleriniz istekleriniz doğrultusunda Antalya’nın dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz

Detaylı bilgi için arayınız —->  ANTALYA Nakliyat 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status