bingöl nakliyat

Bingöl Nakliyat Hizmeti

Bingöl nakliyat hizmeti gerçekleştirmekte olan firmamız. Bingöl’den Türkiye’nin her kentine ve ilçesine fabrikalar ve firmaların yurt geneli dağıtım işlerini, büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini ve üm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır.

Ayrıca;

  • evden eve eşya nakliyesini,
  • parça yüklerin taşınmasını,
  • paletli makine taşımacılığını,
  • parsiyel taşıma işlemlerini,
  • ağır ve hacimli mal taşıma işlemlerini,
  • soğutuculu araçla taşımacılık işlemlerini 

güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir. 1974 yılından beri Nakliyat sektöründe olan firmamız, Bulus Grup Nakliyat köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz. Ağrı’dan Türkiye’nin her bölgesine gerçekleştirdiğimiz nakliyat işlemlerinde sizler için maliyetleri oldukça aza indirgemeye çalışıyoruz.

Bingöl Nakliyat

AĞRI  VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Bingöl merkez ve ilçeleriyle tüm köylerine her tür aran ve eşyayı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Bingöl’ün merkezi ile Adaklı, Genç, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere ve Yedisu ilçelerine yenilenen araç filosu ile nakliye hizmeti sunmaktadır.
  • Bingöl şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Bingöl nakliyat fiyatları, Bingöl şehirler arası parsiyel yük fiyatlari, Bingöl parça eşya yük taşıma fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Şehirler arası araç tedarik ihtiyaçlarınızda da size hizmet veren firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

 

Ekonomi Paketimiz ilginizi çekebilir !

Dar gelirli ve taşınmak zorunda olan göndericilere uygun fiyatla taşınmak için bölgesel dönüş araçları tedarik edilir ve bu sayede yükleme ve boşaltmaları kendi kontrollerinde içersinde gerçekleşir. Ekonomik  nakliyat  hizmetlerimiz göndericilerimize yarı fiyatına taşınma imkanı sunmaktadır. Kendi hazırlıklarını ve yükleme ayrıca boşaltma gibi işlemleri kendi üstlenip sadece  araç tedariği bizim tarafımızdan sağlanılmaktadır.

A) Yalnızca kamyon tedarik

(Şehirler arası Türkiye’nin dört bir yerine (her çeşit) araç tedarik ve nakliyat hizmeti tarafımızca sağlanılmaktadır.)

B) Araç tedariği ve mal yüklemesi – boşaltma olmaksızın.

(Kapınıza teslim ederiz )

C) Hem yüklemeyi yaptırırız hem de boşaltmayı sağlarız.

bingöl evden eve nakliyat

İLETİŞİM

Hemen Bingöl nakliyat için Teklif verip nakliyat fiyat alabilirsiniz.

0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

Savas@bulusnakliyat.com – Email

 

İZMİR NAKLİYAT HİZMETİ

İzmir nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Ege’nin incisinin her ilçesine sigortalı ve uygun fiyatlara olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz..

Detaylı bilgi için tıklayınız —> İZMİR NAKLİYAT HİZMETİ

DMCA.com Protection Status