antep-nakliyat

 Antep Nakliyat Hizmeti

Antep nakliyat şehir içi ve şehirlerarası nakliyat hizmeti, firmamız tarafından güvenli, garantili ve kusursuz olarak sunulmaktadır. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlerle sunuyoruz. Antep’e gerçekleştirdiğimiz her nakliyat işleminde sizleri  düşünüyoruz malınız teslim olana kadar şöförle bağımızı koparmıyoruz. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Antep’e nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının arasında en iyisi olmaya hedefliyoruz.

Antep iline gidecek olan eşya, malzeme, Antep  Şehirler arası taşıma ve araç tedarik, evden eve eşyaları, paletli malzeme, Frigo taşıma, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

 

 Bunu nasıl yapıyoruz ?

Bizimle iletişime geçtiğiniz anda ürünlerinizi en kısa sürede ve maksimum güven içerisinde istenilen adrese teslim edilebilmesi için öncelikle nakliye edilecek ürün grubunun tespiti ve nakliye edilecek ürün için gerekli ambalajlama tekniği üzerinde bir ekip çalışması başlatılır. Eşyalarınızı sınıflandırılır ve Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçta bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayrıca eşyalarınız da sigortalanıyor, bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz Adresinize gelen profesyonel ekiplerimiz ürünlerinizin hiçbir şekilde zarar görmemesi için titizlikle ve emniyetle ürünlerinizi nakliye işlemine başlar. Ürünleriniz gidecekleri adrese boyutları ve cinsleri bakımından sınıflandırılarak gönderilir yani ürünlerinizin kırılma riskine karşı nakliye ve ambar hizmeti esnasında olağanüstü dikkat gerektiren bir çalışma ile istiflenmesi yapılır. Böylece evden eve nakliyat Antep halkı için mümkün olan en yüksek kalite saygınlık ve hızla sunulmaktadır. Firmamız hizmetlerini her cebe uygun fiyatlandırma ile sunmaktadır.

ANTEP VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Antep Merkez, Alpu, Beylikova, Çifteler, Günyüzü, Han, İnönü, Mahmudiye, Mihalgazi, Mihalıççık, Odunpazarı, Sarıcakaya, Seyitgazi, Sivrihisar, Tepebaşı‘na hizmet vermekteyiz.
  • Antep şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Antep nakliyat fiyatlari, Antep’e parsiyel yük taşıma fiyatlari, Antep parça eşya yük taşıma fiyatları vb. için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.Antep
  • Antep şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.
—–Antep Nakliyat—- 

 

antep nakliyat

İLETİŞİM

Hemen bizi arayıp Antep nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

savas@bulusnakliyat.com – Email 

Eskişehir Nakliyat

Eskişehir nakliyat müşterilerimizin istekleri üzerine Eskişehir’in dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde aynı zamanda olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz…

Detaylı bilgi için tıklayınız —-> Eskişehir Nakliyat

DMCA.com Protection Status