ANTALYA NAKLİYAT

antalya-nakliyat

Antalya’ya Nakliyat Hizmeti

Antalya nakliyat taleplerinizi doğrultusunda Antalya’nın tüm ilçelerine sigortalı ve hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. 1974 yılından beri nakliyat sektöründe bulunan firmamız köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz. Antalya’ya  gerçekleştirdiğimiz her nakliye işleminde sizler için maliyetleri piyasa’nın en uygun çizgilerini indirmeye çalışıyoruz.

Türkiye’nin her bir köşesindeki il ve ilçeden il ve ilçeye taşımacılık hizmeti sunmaktayız.. Firmamız, fabrika ve firmaların yurt geneli dağıtım işlerini, büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliyat işlerini, işlemlerini, parça yük taşıma, paletli makine taşıma, parsiyel taşıma, ağır ve hacimli mal taşıma, termoking taşıma gibi tüm kara taşımacılığı beklentilerini karşılamaktadır.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

  • Eşyalarınızı belli sınıflara ayırıyoruz ve bir araca büyük kargo firmalarının yarı ücreti denk seviyelerde işlemleri gerçekleştiriyoruz. Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlarla faaliyet gösteriyoruz, Bu şekilde sizde daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor, bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz
  • Antalya nakliyat hizmetinden yararlanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği adresin açık bir şekilde verilmesidir. Böylece gereksiz zaman kaybı ortadan kalkmaktadır. Nakliyat hizmetinin kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için müşterilerin de bu konuda firma personelimize yardımcı olması gereklidir. En büyük yardım da açık adres verilmesidir. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Antalya’ya nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz.

ANTALYA VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Antalya Merkez, Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik , Yenimahalle’ye hizmetlerimiz bulunmaktadır.
  • Antalya Şehirler arası taşıma, evden eve, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Antalya nakliyat fiyatlari, Antalya nakliyat fiyatları, İstanbul Antalya arası parsiyel yük fiyatlari, Antalya parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

antalya nakliyat

İLETİŞİM

· Hemen Antalya nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0 212 511 17 33 – Ofis

Email bulus@bulusnakliyat.com


Ankara’ya nakliyat taleplerinizi istekleriniz doğrultusunda Ankara’nın dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayınız—> ANKARA Nakliyat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status