Ankara Ambar Hizmeti

Ankara ambar nakliyat firmamız, ülke genelinde her il ve ilçeden her il ve ilçeye taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Firmamız, fabrika ve firmaların yurt geneli dağıtım işlerini, büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliyat işlerini, işlemlerini, parça yük taşıma, paletli makine taşıma, parsiyel taşıma, ağır ve hacimli mal taşıma, termoking taşıma gibi tüm kara taşımacılığı beklentilerini karşılamaktadır.

Bu hizmet, en cazip fiyatlarla sunulmaktadır. Kullanılmasına zaman olan eşyaların uygun koşullarda saklanmasını sağlayan ambarlarımız, eşyaların güvenli ve sağlıklı bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır. Firmamızın sunduğu bir başka hizmet de kurumsal firma taşımadır. Bunun için uygun altyapıya sahip olan firmamız, bu hizmetini de kusursuz ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmektedir

ANKARA VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Ankara Merkez,Akyurt, Altındağ,Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan,Şereflikoçhisar, Yenimahalle’ye hizmetlerimiz bulunmaktadır.
  • Ankara Şehirler Kargo Nakliye, evden eve, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Ankara kargo fiyatlari, Ankara kargo fiyatları, İstanbul Ankara arası parsiyel yük fiyatlari, Ankara parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

ankara ambar

İLETİŞİM

· Hemen arayıp Ankara kargo fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 212 511 17 33 – Ofis

Email bulus@bulusnakliyat.com

Ankara Nakliyat

Nakliyat Firması olarak uzun yıllardır Nakliyat sektöründe faaliyet göstermekte ve daima müşteri memnuniyetini temel alarak kendimizi yenilemekteyiz. Nakliyat sektöründe 1970lerden bu günlere kusursuz hizmet ve daha çok müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmayı hedef edinmiştir. Şehirler arası nakliyat ve Şehir içi nakliyatlarda hizmetlerimiz bulunmaktadır.  Ayrıca, Evden eve nakliyat, ofis ve işyeri taşımacılıkları konusunda da hizmetlerimiz bulunmaktadır…

Detaylı bilgi için tıklayınız—> ANKARA Nakliyat 

DMCA.com Protection Status