AĞIR NAKLİYAT

Ağır Nakliyat

Ağır Nakliyat

Ağır nakliyat, çok büyük ebatlarda olan, normal nakliye firmaları tarafından taşınması mümkün olmayan trafo, iş makinesi ve benzeri ürünlerin taşınması işlemidir. Zor ve maliyetli bir iş olan bu nakliyat türünün planlı bir şekilde yapılması şarttır. Firmamız, ağır ürünlerin nakliyesini de titizlikle gerçekleştirmekte, hizmet verirken belli bir plan çerçevesinde hareket etmektedir. Bu taşımacılık hizmetine iş makineleri, inşaat yıkım makineleri, özel ekipmanlar, trafo, tren ve vagon ile vinç taşımacılığı gibi tüm ağır makineler dahildir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren firmamız, Türkiye’nin her bölgesine teslimat gerçekleştirmektedir. Ağır nakliye hizmeti kapmasında konteynır şantiye, türbinler, santraller, jeneratörler, fuar stant ve ekipmanları, yat ve tekneler, silolar, TIR ve ağır araçlar ile iş makineleri gibi taşınması zor olan yükler taşınmaktadır.

Ağır Nakliyat
Ağır Nakliyat

Ağır nakliyat özen isteyen bir taşımacılık türüdür. Son derce büyük ve ağır olan yüklerin güvenli bir şekilde taşınabilmesi için özel ekipmanlar ve araçlar gereklidir. Ağır yük taşıyan firmalar genel olarak lowbed araçlar ve hidrolik araçlarla hizmet sunmaktadır. Deneyimli ekiplerle hizmet veren firmamız, tüm ağır yükleri adresten alarak adrese teslim etmektedir. Bu hizmet gerçekleştirilirken firmamızın müşterilerinden bazı beklentileri olmaktadır. Bu beklentilerin en başında, teslim alınacak ve teslim edilecek yerin açık adresinin belirtilmesi gelmektedir. Adres açık olarak belirtilmediği durumlarda boşa zaman kaybı olmaktadır. Bazı firmalar, açık adres belirtilmediğinde farklı ücretler talep edebilmektedir. Böyle bir durumla karşı karşıya kalmamak için göndericiler, taşıtacağı ürünlerin ve teslim adresinin doğru bir şekilde sunulması gereklidir.

Firmamız, ağır nakliyat hizmetini sunarken müşterilerin tüm beklentilerini karşılamaktadır. Müşterilerimizin taşıtmak istedikleri ürünleri, hacimleri ve ağırlıklarını tespit eden firmamız, kullanılacak araçların cinsi hakkında bilgi vermektedir. Ülke genelinde her il ve ilçeden her il ve ilçeye nakliyat yapan firmamız, arzu edenlere de istedikleri aracı tedarik etme avantajı sunmaktadır. Göndericilerin araçlarını tedarik ederken bilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bu hususların bilinmeside yükünü taşıtmak isteyen gönderecilerin bilmesinde değer vardır. Bu konuyla ilgili makalemize altta paylacağımız linkten ulaşabilirsiniz.

AĞIR TONAJ TESPİTİNDE ZARARA UĞRAMAMAK İÇİN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status