adıyaman-nakliye

Adıyaman Nakliyat Hizmeti

Adıyaman nakliye hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştiren firmamız, nakliyat işlemlerini şehir içi ile sınırlı tutmamaktadır. Adıyaman’dan İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa gibi kentler başta olmak üzere Türkiye’nin 7 bölgesindeki tüm kentlere nakliye hizmeti verilmektedir. Asansörlü taşımacılık hizmetinide  gerçekleştirebilen ekipmanlarımız da mevcuttur. Böylece taşımacılık işlemlerinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır.

Günün her saatinde farklı araçlarla oluşturulan nakliye filosu ile müşterilerinin tüm beklentilerini gerçekleştiren firmamız, şehirlerarası nakliyat ayrıca evden eve nakliyat hizmetinide içinde barındırmaktadır. Asansörlü nakliye hizmetini sunarken adrese gelip çevrenin asansör kurulmaya engeli olup olmadığını, ayrıca eşyanın miktarını incelemekte, sonrasında da belirtilen gün ve saatten gelip eşya taşıma hizmetini yerine getirmektedir.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz ve Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçda bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

ADIYAMAN  VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Adıyaman Merkez, Sincik, Gerger, Çelikhan, Kahta, Samsat, Tut, Besni, Gölbaşına hizmet etmekteyiz.
  • Adıyaman Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Adıyaman ambar fiyatlari, Adıyaman nakliye fiyatları, İstanbul Adıyaman şehirler arası parsiyel yük fiyatlari, Bartın parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

adıyaman nakliye

İLETİŞİM

· Hemen adıyaman nakliye fiyatları konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

 0 212 511 17 33 – Ofis

Email bulus@bulusnakliyat.com

AFYONKARAHİSAR

Afyon’a nakliyat, izinli ve belgeli araçlarla şehirlerarası ve şehir içi nakliye hizmetini profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Afyonkarahisar’ın tüm ilçe ve köylerine evden eve taşımacılık hizmeti sunan firmamız, geniş araç filosu ile güvenilir ve hızlı bir taşmacılık yapmaktadır…

Detaylı bilgi için tıklayın —-> AFYON NAKLİYAT

DMCA.com Protection Status