Adana Nakliyat

adana-nakliyat

Adana Nakliyat Hizmeti

Adana nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Adana’nın her ilçesine sigortalı ve uygun fiyatlara olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz. Adana gerçekleştirdiğimiz her nakliyat işleminde sizleri düşünüyor ve maliyetleri olduğunca aza indirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Adana’ya nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz. Adana iline gidecek olan eşya, malzeme, Adana Şehirler arası taşıma, evden eve eşyaları, paletli malzeme, Frigo taşıma, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

Bunu nasıl yapıyoruz ?

Eşyalarınızı sınıflandırıyoruz ve Tır ya da Kamyon (ebatı eşyaya göre değişmektedir) gibi araçlara parça parça eşyalarınızı yüklüyoruz ve bu sayede tek araçda bir den fazla eşyalarla birlikte sizin eşyalarınızda geliyor bu sayede daha ucuza maal etmiş oluyorsunuz. Ayıca eşyalarınız sigortalanıyor bu sayede hem daha ucuza hemde güvenli bir şekilde nakliyat işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

 

ADANA VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Adana Merkez, Aladağı, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ‘ e hizmet etmekteyiz.
  • Adana Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Adana nakliyat fiyatlari, Adana nakliyat fiyatları, İstanbul Adana arası parsiyel yük fiyatlari, Adana parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Adana Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

Adana nakliyat

İLETİŞİM

Hemen bizi arayıp adana nakliyat fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 212 511 17 33 – Ofis

bulus@bulusnakliyat.com – Email

savas@bulusnakliyat.com – Email 

Adana Kargo

 Adana Kargo müşterilerimizin istekleri üzerine Adana’nın dört bir yanına sigortalı ve büyük kargo firmalarının neredeyse yarı fiyatlara denk seviyelerde aynı zamanda olabildiğince hızlı bir şekilde ulaştırıyoruz.

Detaylı bilgi için tıklayın —-> Adana Kargo

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status