ADANA EVDEN EVE NAKLİYAT

Adana nakliyat

ADANA Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Adana evden eve nakliyat müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Adana her bir iline sigortalı yanı sıra en ekonomik hizmeti müşterilerimiz için sağlamaya çalışıyoruz. Nakliyat firmamızın köklü geçmişi ve bu geçmişin bizlere kazandırdığı deneyimleri sizlerle buluşturmak için güçlü lojistik ağımızı sizlere sunuyoruz. Adana’ya gerçekleştirdiğimiz her nakliyat işleminde sizler için maliyetleri olduğunca aza indirmeye çalışıyoruz. Müşterilerimizin kurumumuza verdiği güçle Adana’ya nakliyat hizmeti sağlayan nakliyat firmalarının içinde en iyisi olmaya çalışıyoruz  Adana iline gidecek olan eşya, malzeme, Adana Şehirler arası taşıma, paletli malzeme, evden eve eşyaları, Frigo taşıma, parça eşya, koliler gibi eşyaları taşıma maliyeti il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir.

Adana merkezli tüm taşımacılık işlemlerini güvenli ve hızlı bir şekilde yerine getirmektedir. Ayrıca Adana evden eve taşımacılık yaparken, uygun araçları ile şehir içi ve şehirlerarası teslimat yapabilmektedir. Uygun ve donanımlı araçları ile profesyonel uygulamalar gerçekleştiren firmamız, donanımlı ve eğitimli personeli ile kusursuz hizmet sunmaktadır. eşya taşıma talebinin ulaşmasının ardından ekipleri ile verilen adrese gelmekte, tüm eşyaları en uygun şartlarda araçlara yüklemekte ve gidereceği adrese ulaştırmaktadır. İşinde usta bir ekiple birlikte sizin beyaz eşya, mobilya, halı ve benzeri tüm eşyalarla kişisel eşyaları güven içinde taşımakta ve gideceği adrese teslim etmektedir. Firmamız, arzu eden müşterilere eşyaların sökülmesi ve adreste yeniden monte edilmesi hizmetini de sunmaktadır.

Adana evden eve nakliyat

hizmetini yerine getiren firmamız, istenildiği takdirde eşyaları belli bir süre bekletebilmektedir. Müşterilerine ambar hizmeti de vermektedir, bu sayede tüm eşyaların belli bir süre korunmasını da sağlamaktadır. Bu hizmetin normal taşımacılığa göre bir miktar daha yüksek fiyatlı olduğu unutulmamalıdır. Bunun nedeni, kullanılan ambarın kirasıdır. Ev eşyası taşımacılığı insanlar için son derece stresli bir iştir ve çoğu insan bu konuda kötü tecrübeler yaşamıştır. Firmamız, profesyonel kadrosu ile Adana’nın tüm ilçe ve mahalleleri ile Türkiye’nin tüm şehirlerine güvenli bir taşımacılık hizmeti sunmaktadır. Evdeki eşyalar herhangi bir nedenden dolayı taşınması gerekiyorsa firmamıza telefonla ya da e-mail ile ulaşmak yeterli olmaktadır. Müşteri hizmetleri birimimiz, detaylı adresin verilmesini takiben bir randevu vermekte, personelimiz de uygun araçla belirtilen gün ve saatte adreste olmaktadır.

Adana evden eve nakliyat hizmetinden yararlanılırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, eşyaların teslim alınacağı ve teslim edileceği adresin açık bir şekilde verilmesidir. Böylece gereksiz zaman kaybı ortadan kalkmaktadır. Nakliyat hizmetinin kusursuz ve hızlı bir şekilde gerçekleşebilmesi için müşterilerin de bu konuda firma personelimize yardımcı olması gereklidir. En büyük yardım da açık adres verilmesidir.

 

ADANA VE İLÇELERİNE HİZMETLERİMİZ

  • Adana Merkez,Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ‘e hizmetlerimiz bulunmaktadır.
  • Adana Şehirler arası taşıma, evden eve, paletli malzeme, koliler, parça eşya gibi ürünlerin taşıma maliyeti ve il ve ilçe taşıma mesafelerine göre şekillenmektedir. Adana ambar fiyatlari, Adana nakliye fiyatları, İstanbul Adana arası parsiyel yük fiyatlari, Adana parça eşya yük taşıma fiyatları için Buluş Grup Nakliyat ile iletişime geçmek en uygun karardır.
  • Şehirler arası araç tedarik hizmetinide sunan firmamız, tüm sevkiyatlar için araç ya da yüklerin geçici bekletileceği garaj ve depo tahsis hizmetlerine de sunmaktadır. Firmamız kaliteli hizmet sunarken fabrikalar ve firmalarla büyük ve orta ölçekli işletmelerin yurt geneline nakliye işlerini gerçekleştirmektedir.

adana evden eve nakliyat

İLETİŞİM

· Hemen arayıp fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

 0532 275 42 71 – Savaş Arabul

0542 304 45 93 – Orçun Bengü

0 212 511 17 33 – Ofis

Email bulus@bulusnakliyat.com

Ağır Nakliyat

Ağır nakliyat, çok büyük ebatlarda olan, normal nakliye firmaları tarafından taşınması mümkün olmayan trafo, iş makinesi ve benzeri ürünlerin taşınması işlemidir…

 

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYIN —> AĞIR NAKLİYAT

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DMCA.com Protection Status